Всички имоти, предлагани от Главен офис, София

798 намерени оферти / Страницa 19 от 34

Ексклузивна 
агенция
Паркомясто
(Предварителни продажби )
к.к. Боровец
Софийска област, България
Площ: 12 м²
 8 000 (без ДДС)
 15 647 лв. (без ДДС)
Паркоместа в престижния комплекс 7 Angels в Боровец Подробно
акт 16
Къща
с. Реброво
Софийска област, България
Площ на сградата: 88 м²Площ на парцела: 253 м² Етажност на сградата: 3
 79 000
 154 511 лв.
Слънчева къща с двор на минути пеша от гарата в живописното село Реброво Подробно
акт 14
Едностаен апартамент
(В процес на строителство)
к.к. Пампорово
Смолянска област, България
Площ: 47.52 м² Етаж: 2 Етажност на сградата: 6
Цена по запитване
Комфортно студио "до ключ" в нова сграда на отличен комплекс до Пампорово Подробно
акт 14
Едностаен апартамент
(В процес на строителство)
к.к. Пампорово
Смолянска област, България
Площ: 47.51 м² Етаж: 3 Етажност на сградата: 6
Цена по запитване
Студио "до ключ" в нова сграда на отличен комплекс до Пампорово Подробно
акт 16
Бизнес
гр. София / кв. Кръстова вада
Софийска област, България
Площ: 530 м² Етаж: партер Етажност на сградата: 5
 1 300 000
 2 542 579 лв.
Отличен бизнес имот на метри от бул. "Черни връх" в кв. "Кръстова вада" Подробно
-3% Намалена
цена
акт 16
Двустаен апартамент
гр. София / кв. Надежда 2
Софийска област, България
Площ: 63 м² Спални: 1 Етаж: 6 Етажност на сградата: 6
132 900  129 900
259 930 лв.  254 062 лв.
Двустаен апартамент с отделна кухня и гледка към Витоша Подробно
акт 14
Двустаен апартамент
гр. София / кв. Малинова долина
Софийска област, България
Площ: 73.09 м² Спални: 1 Етаж: 2 Етажност на сградата: 4
 208 306
 407 411 лв.
Двустаен апартамент в модерен комплекс с парк в "Малинова долина" Подробно
акт 14
Двустаен апартамент
гр. София / кв. Малинова долина
Софийска област, България
Площ: 76.05 м² Спални: 1 Етаж: 4 Етажност на сградата: 4
 216 742
 423 911 лв.
Южен двустаен апартамент ново строителство в кв. "Малинова долина" Подробно
акт 14
Двустаен апартамент
гр. София / кв. Малинова долина
Софийска област, България
Площ: 76.49 м² Спални: 1 Етаж: 4 Етажност на сградата: 4
 217 997
 426 365 лв.
Южен двустаен апартамент в комплекс ново строителство в кв. "Малинова долина" Подробно
Земеделска земя
с. Горна малина
Софийска област, България
Площ: 1187 м²
 2 003
 3 918 лв.
Земеделска земя 10-та категория в с. Стъргел, общ. Горна Малина Подробно
Земеделска земя
с. Горна малина
Софийска област, България
Площ: 1428 м²
 2 410
 4 714 лв.
Земеделска земя за продажба в с. Стъргел, общ. Горна Малина Подробно
Земеделска земя
с. Горна малина
Софийска област, България
Площ: 1059 м²
 1 787
 3 495 лв.
Земеделска земя - нива 10-та категория в с. Стъргел, общ. Горна Малина Подробно
Земеделска земя
с. Горна малина
Софийска област, България
Площ: 2699 м²
 5 313
 10 391 лв.
Земя - нива 5-та категория в с. Стъргел, общ. Горна Малина Подробно
Земеделска земя
с. Горна малина
Софийска област, България
Площ: 2397 м²
 4 719
 9 230 лв.
Земеделска земя - нива 5-та категория в с. Стъргел, общ. Горна Малина Подробно
Земеделска земя
с. Горна малина
Софийска област, България
Площ: 1999 м²
 3 935
 7 696 лв.
Земя - нива 5-та категория за продажба в общ. Горна Малина, с. Стъргел Подробно
акт 16
Къща
гр. София / кв. Драгалевци
Софийска област, България
Площ на сградата: 365.94 м² Спални: 3 Етажност на сградата: 3
 850 000
 1 662 456 лв.
Къща висок клас ново строителство в кв. "Драгалевци" Подробно
Четиристаен апартамент
(В процес на строителство)
гр. София / кв. Овча купел
Софийска област, България
Площ: 226 м² Спални: 3 Етаж: 10 Етажност на сградата: 10
 309 000
 604 351 лв.
Южен четиристаен апартамент с голяма панорамна тераса в "Овча купел" Подробно
акт 14
Тристаен апартамент
гр. София / кв. Дървеница
Софийска област, България
Площ: 179.55 м² Спални: 2 Етаж: 7 Етажност на сградата: 7
 423 690
 828 666 лв.
Тристаен апартамент до метростанция "Мусагеница" в кв. "Дървеница" Подробно
Вилa
близо до Algorfa
Област Alicante, Испания
Площ на сградата: 205.13 м²Площ на парцела: 437 м² Спални: 3 Етажност на сградата: 2
 555 000
 1 085 486 лв.
Прекрасна къща с три спални и собствен басейн близо до Алгорфа, Испания Подробно
Къща
близо до Algorfa
Област Alicante, Испания
Площ на сградата: 166.82 м²Площ на парцела: 260 м² Спални: 3 Етажност на сградата: 2
 495 000
 968 136 лв.
Елегантна вила с три спални и басейн близо до La Finca Resort Подробно
Къща
Algorfa
Област Alicante, Испания
Площ на сградата: 266.94 м²Площ на парцела: 435 м² Спални: 3
 559 000
 1 093 309 лв.
Стилна къща с три спални близо до Торевиеха и до плажа  Подробно
Тристаен апартамент
близо до Algorfa
Област Alicante, Испания
Площ: 90.40 м² Спални: 2 Етаж: 2 Етажност на сградата: 2
 315 000
 616 086 лв.
Прекрасен тристаен апартамент с голяма тераса в Zante Apartments Подробно
Четиристаен апартамент
близо до Algorfa
Област Alicante, Испания
Площ: 138.05 м² Спални: 3 Етаж: 1 Етажност на сградата: 2
 333 000
 651 291 лв.
Просоторен четиристаен апартамент близо до морето и до голф игрище Подробно
-8% Намалена
цена
акт 16
Тристаен апартамент
гр. София / кв. Манастирски ливади - Запад
Софийска област, България
Площ: 118 м² Спални: 2 Етаж: 6 Етажност на сградата: 7
318 600  295 000
623 127 лв.  576 970 лв.
Обзаведен тристаен апартамент до Happy на бул. "Тодор Каблешков" Подробно