Имоти от стоманобетонна конструкция тип България • Цени — Suprimmo.bg

1681 намерени оферти / Страницa 39 от 71

(В процес на строителство)
гр. Пловдив / кв. Остромила
Пловдивска област, България
Площ: 80.46 м² Спални: 1 Етаж: 2 Етажност на сградата: 5
 110 000
 215 141 лв.
Просторен двустаен апартамент в бутиков комплекс в южната част на Пловдив Подробно
акт 16
Къща
с. Брестник
Пловдивска област, България
Площ на сградата: 250 м²Площ на парцела: 600 м² Спални: 4 Етажност на сградата: 2
 358 000
 700 187 лв.
Двуетажна къща с впечатляваща гледка към Пловдив и Родопите Подробно
акт 15
Тристаен апартамент
гр. София / кв. Симеоново
Софийска област, България
Площ: 145.05 м² Спални: 2 Етаж: 2 Етажност на сградата: 5
 333 615
 652 494 лв.
Тристаен апартамент, с изготвен дизайнерски проект, в нова сграда в кв. "Симеоново" Подробно
Едностаен апартамент
гр. Поморие
Бургаска област, България
Площ: 66.50 м² Етаж: 5 Етажност на сградата: 5
 96 425
 188 591 лв.
Студио ново строителство на 700 м от морето в Поморие Подробно
акт 16
Тристаен апартамент
гр. София / кв. Кръстова вада
Софийска област, България
Площ: 113 м² Спални: 2 Етаж: 2 Етажност на сградата: 5
 333 000
 651 291 лв.
Нов тристаен апартамент в сграда с Акт 16, до метростанция "Витоша" Подробно
Двустаен апартамент
гр. Варна / кв. м-т Кабакум
Варненска област, България
Площ: 54.91 м² Спални: 1 Етаж: 3 Етажност на сградата: 5
 121 634
 237 895 лв.
Двустаен апартамент с морска гледка в престижен комплекс в м-т Кабакум Подробно
акт 16
Фабрика и индустрия
гр. Горна Оряховица
Великотърновска област, България
Площ: 3579 м² Етажност на сградата: 2
 1 500 000
 2 933 745 лв.
Индустриален имот в Горна Оряховица  Подробно
акт 16
Къща
с. Рогачево
Добричка област, България
Площ на сградата: 267 м²Площ на парцела: 575 м² Спални: 4 Етажност на сградата: 2
 625 000
 1 222 394 лв.
Просторна нова къща с гледка море в централната част на с. Рогачево Подробно
акт 16
Тристаен апартамент
гр. София / кв. Бояна
Софийска област, България
Площ: 151.99 м² Спални: 2 Етаж: 4 Етажност на сградата: 5
 433 172 (без ДДС)
 847 211 лв. (без ДДС)
Тристаен апартамент с две големи тераси в бутиков комплекс в кв. "Бояна" Подробно
акт 16
Четиристаен апартамент
гр. София / кв. Красно село
Софийска област, България
Площ: 217 м² Спални: 3 Етаж: 2 Етажност на сградата: 5
 651 000 (без ДДС)
 1 273 245 лв. (без ДДС)
Просторен четиристаен апартамент за продажба в Nove Homes Подробно
акт 16
Четиристаен апартамент
гр. София / кв. Витоша
Софийска област, България
Площ: 175 м² Спални: 3 Етаж: 3 Етажност на сградата: 8
 612 850 (без ДДС)
 1 198 630 лв. (без ДДС)
Четиристаен апартамент в нова сграда на бул. "Симеоновско шосе" Подробно
акт 14
Тристаен апартамент
(В процес на строителство)
гр. Пловдив / кв. Беломорски
Пловдивска област, България
Площ: 90.81 м² Спални: 2 Етаж: 2 Етажност на сградата: 3
Цена по запитване
Тристаен апартамент в модерна нова сграда в южен квартал в Пловдив Подробно
под наем
дългосрочно

акт 16
Двустаен апартамент
гр. Пловдив / кв. Център
Пловдивска област, България
Площ: 72 м² Спални: 1 Етаж: 2 Етажност на сградата: 6
Наем 500 /месец
Наем 978 лв./месец
Артистичен двустаен апартамент под наем в нова сграда в центъра на Пловдив Подробно
Тристаен апартамент
(В процес на строителство)
гр. Пловдив / кв. Беломорски
Пловдивска област, България
Площ: 97.22 м² Спални: 2 Етаж: 2 Етажност на сградата: 4
 108 700
 212 599 лв.
Тристаен апартамент в нов комплекс в южната част на Пловдив Подробно
под наем
дългосрочно
акт 16
Офис
гр. Пловдив / кв. Център
Пловдивска област, България
Площ: 62 м² Етаж: 6 Етажност на сградата: 8
Наем 500 /месец
Наем 978 лв./месец
Частично обзаведен офис в Делови център Пловдив Подробно
акт 14
Четиристаен апартамент
(В процес на строителство)
гр. Пловдив / кв. Тракия
Пловдивска област, България
Площ: 450.72 м² Спални: 3 Етаж: 4 Етажност на сградата: 10
 896 930
 1 754 243 лв.
Четиристаен апартамент в нова сграда до парк Лаута в Пловдив Подробно
-24% Намалена

Тристаен апартамент
гр. Варна / кв. Лятно кино Тракия
Варненска област, България
Площ: 70 м² Спални: 2 Етаж: 2 Етажност на сградата: 5
750 /МЕСЕЦ Наем 570 /месец
1 467 лв./МЕСЕЦ Наем 1 115 лв./месец
Тристаен апартамент, подходящ за студенти в кв. "Лятно кино Тракия" Подробно
акт 16
Двустаен апартамент
с. Рогачево
Добричка област, България
Площ: 55 м² Спални: 1 Етаж: 2 Етажност на сградата: 4
 63 000
 123 217 лв.
Двустаен апартамент в затворен комплекс в централната част на с. Рогачево Подробно
ПЪРВА
ЛИНИЯ
акт 16
Хотел
к.к. Златни пясъци
Варненска област, България
Площ: 400 м² Спални: 8 Етаж: 3 Етажност на сградата: 3
 1 250 000
 2 444 788 лв.
Разработен семеен хотел с 3 звезди на брега на морето в Златни пясъци Подробно
Двустаен апартамент
гр. Варна / кв. м-т Манастирски рид
Варненска област, България
Площ: 58.78 м² Спални: 1 Етаж: 2 Етажност на сградата: 4
 105 000
 205 362 лв.
Двустаен апартамент в нова многофамилна сграда в к.к. Чайка Подробно
Тристаен апартамент
гр. Варна / кв. м-т Манастирски рид
Варненска област, България
Площ: 95.10 м² Спални: 2 Етаж: 2 Етажност на сградата: 4
 172 000
 336 403 лв.
Тристаен апартамент в нова многофамилна сграда в к.к. Чайка Подробно
Тристаен апартамент
гр. Варна / кв. м-т Манастирски рид
Варненска област, България
Площ: 123.18 м² Спални: 2 Етаж: 4 Етажност на сградата: 4
 222 000
 434 194 лв.
Тристаен апартамент ново строителство в модерна сграда в к.к. Чайка Подробно
-25% Намалена

Къща
гр. Бургас / кв. Сарафово
Бургаска област, България
Площ на сградата: 349.50 м²Площ на парцела: 274.85 м² Спални: 3 Етажност на сградата: 2
2 000 000  1 500 000
3 911 660 лв.  2 933 745 лв.
Разкошен дом с директен достъп до уединен плаж и градските дадености на Бургас Подробно
акт 16
Двустаен апартамент
гр. Балчик
Добричка област, България
Площ: 80 м² Спални: 1 Етаж: 2 Етажност на сградата: 5
 68 000
 132 996 лв.
Комфортен двустаен апартамент в популярния комплекс до Балчик Подробно