Имоти в България за продажба или под наем — Suprimmo.bg

8076 намерени оферти / Страницa 50 от 337

под наем
дългосрочно

акт 16
Тристаен апартамент
гр. София / кв. Докторски паметник
Софийска област, България
Площ: 76 м² Спални: 2 Етаж: 4 Етажност на сградата: 6
Наем 790 /месец
Наем 1 545 лв./месец
Тристайно жилище на ул.Оборище Подробно
акт 14
Едностаен апартамент
(В процес на строителство)
к.к. Слънчев бряг
Бургаска област, България
Площ: 44.95 м² Етаж: 2 Етажност на сградата: 5
 71 920
 140 663 лв.
Студио с тераса в елегантен комплекс с басейн и СПА-зона Подробно
Парцел в регулация
гр. София / кв. Враждебна
Софийска област, България
Площ: 12377 м²
 6 800 000
 13 299 644 лв.
Инвестиционен парцел с одобрен ПУП до "Ботевградско шосе" Подробно
акт 16
Двустаен апартамент
гр. Банско
Благоевградска област, България
Площ: 65 м² Спални: 1 Етаж: партер Етажност на сградата: 5
 65 000
 127 129 лв.
Изцяло реновиран двустаен апартамент в затворен комплекс в Банско Подробно
акт 16
Едностаен апартамент
гр. Созопол
Бургаска област, България
Площ: 40 м² Етаж: 4 Етажност на сградата: 4
 59 000
 115 394 лв.
Обзаведено студио в комплекс на първа линия от плажа, близо до Созопол Подробно
акт 16
Тристаен апартамент
гр. София / кв. м-т Камбаните
Софийска област, България
Площ: 160.63 м² Спални: 2 Етаж: партер Етажност на сградата: 4
 415 000
 811 669 лв.
Тристаен апартамент с двор за продажба в „Бел Вали“, м-т "Камбаните" Подробно
Двустаен апартамент
(В процес на строителство)
гр. София / кв. Малинова долина
Софийска област, България
Площ: 68.06 м² Спални: 1 Етаж: партер Етажност на сградата: 4
 117 500 (без ДДС)
 229 810 лв. (без ДДС)
Двустаен апартамент със собствен двор в нов жилищен комплекс Подробно
акт 16
Тристаен апартамент
гр. София / кв. Манастирски ливади - Изток
Софийска област, България
Площ: 170 м² Спални: 2 Етаж: 7 Етажност на сградата: 11
 750 000
 1 466 873 лв.
Дизайнерски тристаен апартамент в престижната сграда А3 на бул. "България" Подробно
акт 16
Тристаен апартамент
гр. Бяла (обл. Варна)
Варненска област, България
Площ: 125 м² Спални: 2 Етаж: 1 Етажност на сградата: 4
 80 000
 156 466 лв.
Тристаен апартамент "Марина" до пристанището и плажа на Бяла Подробно
Търговски имот
гр. Видин / кв. Център
Видинска област, България
Площ: 157 м² Етаж: партер Етажност на сградата: 4
 188 400
 368 478 лв.
Търговско помещение в центъра на гр.Видин Подробно
-9% Намалена

Тристаен апартамент
гр. София / кв. Център
Софийска област, България
Площ: 120 м² Спални: 2 Етаж: 3 Етажност на сградата: 6
Наем 1 100 /месец
Наем 2 151 лв./месец
Модерен тристаен апартамент на метри от Софийския университет Подробно
под наем
дългосрочно

акт 16
Тристаен апартамент
гр. София / кв. Манастирски ливади - Изток
Софийска област, България
Площ: 112.40 м² Спални: 2 Етаж: 3 Етажност на сградата: 5
Наем 1 400 /месец (без ДДС)
Наем 2 738 лв./месец (без ДДС)
Прекрасен апартамент под наем в предпочитан комплекс в кв. Манастирски ливади Подробно
под наем
дългосрочно

акт 14
Магазин
гр. София / кв. Младост 3
Софийска област, България
Площ: 95 м² Етаж: партер Етажност на сградата: 6
Наем 1 800 /месец (без ДДС)
Наем 3 520 лв./месец (без ДДС)
Нов, атрактивен търговски обект до метро "Младост 3" Подробно
акт 16
Тристаен апартамент
гр. София / кв. Борово
Софийска област, България
Площ: 105 м² Спални: 2 Етаж: 2 Етажност на сградата: 5
 420 000
 821 449 лв.
Тристайно жилище в к-с от затворен тип в жк.Борово Подробно
акт 16
Къща
гр. София / кв. Бояна
Софийска област, България
Площ на сградата: 200.87 м²Площ на парцела: 32.25 м² Спални: 3 Етажност на сградата: 3
 425 000 (без ДДС)
 831 228 лв. (без ДДС)
Ексклузивна къща-близнак с Акт 16 в луксозен затворен комплекс в кв. "Бояна" Подробно
ПЪРВА
ЛИНИЯ
под наем
дългосрочно

акт 16
Двустаен апартамент
гр. Бяла (обл. Варна)
Варненска област, България
Площ: 68 м² Спални: 1 Етаж: 3 Етажност на сградата: 4
Наем 500 /месец (без ДДС)
Наем 978 лв./месец (без ДДС)
Двустаен апартамент в нова сграда на първа линия море в Бяла Подробно

Двустаен апартамент
гр. София / кв. Белите брези
Софийска област, България
Площ: 60 м² Спални: 1 Етаж: 4 Етажност на сградата: 6
Наем 570 /месец (без ДДС)
Наем 1 115 лв./месец (без ДДС)
Прекрасен двустаен апартамент на топ локация в кв. "Белите брези" Подробно
Двустаен апартамент
(В процес на строителство)
гр. София / кв. Кръстова вада
Софийска област, България
Площ: 64.57 м² Спални: 1 Етаж: 3 Етажност на сградата: 4
 151 739 (без ДДС)
 296 776 лв. (без ДДС)
Комфортен двустаен апартамент в кв. "Кръстова вада", близо до Южен парк Подробно
-5% Намалена
цена
Парцел за инвестиция
гр. Бургас / кв. Меден рудник - зона Д
Бургаска област, България
Площ: 7804 м²
625 000  598 000
1 222 394 лв.  1 169 586 лв.
Панорамен парцел с идеен проект в кв. "Меден рудник - зона Д" Подробно
под наем
дългосрочно
Тристаен апартамент
гр. София / кв. Борово
Софийска област, България
Площ: 70 м² Спални: 2 Етаж: 4 Етажност на сградата: 7
Наем 750 /месец (без ДДС)
Наем 1 467 лв./месец (без ДДС)
Елегантен тристаен апартамент под наем в кв. Борово, гр. София Подробно
акт 16
Къща
гр. София / кв. Бояна
Софийска област, България
Площ на сградата: 160.59 м²Площ на парцела: 26.96 м² Спални: 3 Етажност на сградата: 3
 405 000 (без ДДС)
 792 111 лв. (без ДДС)
Ексклузивна къща в елитен затворен комплекс в кв. "Бояна" Подробно
под наем
дългосрочно

акт 16
Двустаен апартамент
гр. Варна / кв. Левски
Варненска област, България
Площ: 65 м² Спални: 1 Етаж: 3 Етажност на сградата: 8
Наем 650 /месец
Наем 1 271 лв./месец
Уютен двустаен апартамент в нова сграда в кв. "Левски" Подробно
Ексклузивна 
агенция

акт 16
Офис
гр. София / кв. Лозенец
Софийска област, България
Площ: 85 м² Спални: 1 Етаж: 3 Етажност на сградата: 6
 355 000
 694 320 лв.
Отличен офис в реновирана сграда на площад "Журналист" Подробно
Ексклузивна 
агенция

акт 16
Тристаен апартамент
гр. София / кв. Лозенец
Софийска област, България
Площ: 85 м² Спални: 1 Етаж: 3 Етажност на сградата: 6
 355 000
 694 320 лв.
Тристаен апартамент в реновирана сграда на площад "Журналист" Подробно

Не можете да намерите подходящ имот?