- Страница 9 — Suprimmo.bg

523 намерени оферти / Страницa 9 от 22

-36% Намалена

Четиристаен апартамент
гр. София / кв. Гео Милев
Софийска област, България
Площ: 110.84 м² Етаж: 2 Етажност на сградата: 3
Наем 800 /месец
Наем 1 565 лв./месец
Жилище под наем в кв. "Гео Милев", близо до "Плиска" и Агенция по вписванията Подробно
-10% Намалена
цена

акт 16
РЕЗЕРВИРАН
Двустаен апартамент
гр. София / кв. Бояна
Софийска област, България
Площ: 95.09 м² Спални: 1 Етаж: 1 Етажност на сградата: 4
209 000  190 000
408 768 лв.  371 608 лв.
Просторен двустаен имот със собствен двор в кв. "Бояна" Подробно
-9% Намалена

Двустаен апартамент
гр. Самоков
Софийска област, България
Площ: 70 м² Спални: 1 Етаж: 4 Етажност на сградата: 4
85 600  78 300
167 419 лв.  153 141 лв.
Чудесен двустаен апартамент в затворен комплекс в гр. Самоков Подробно
акт 16
Магазин
гр. Хасково / кв. Център
Хасковска област, България
Площ: 457.28 м² Етаж: 1 Етажност на сградата: 6
 590 000 (без ДДС)
 1 153 940 лв. (без ДДС)
Търговски имот в идеалния център на гр. Хасково Подробно
-20% Намалена
цена
акт 16
Къща
близо до гр. Левски
Плевенска област, България
Площ на сградата: 105 м²Площ на парцела: 920 м² Спални: 3 Етажност на сградата: 1
28 500  23 000
55 741 лв.  44 984 лв.
Поддържан имот с две жилищни сгради в комуникативно село  Подробно
-13% Намалена
цена

акт 16
Многостаен апартамент
гр. София / кв. Манастирски ливади - Изток
Софийска област, България
Площ: 282.65 м² Спални: 4 Етаж: 11 Етажност на сградата: 11
 986 500
 1 929 426 лв.
Просторен многостаен апартамент с панорама, собственост върху целия 11-и етаж Подробно
-22% Намалена
цена
Тристаен апартамент
(В процес на строителство)
гр. Созопол
Бургаска област, България
Площ: 113.88 м² Спални: 2 Етаж: 3 Етажност на сградата: 4
130 400  102 000
255 040 лв.  199 495 лв.
Нов тристаен апартамент с панорама море в Созопол Подробно
-27% Намалена
цена
Тристаен апартамент
(В процес на строителство)
гр. Созопол
Бургаска област, България
Площ: 128.71 м² Спални: 2 Етаж: 4 Етажност на сградата: 4
148 000  109 000
289 463 лв.  213 185 лв.
Нов тристаен апартамент в Созопол Подробно
-21% Намалена
цена
Двустаен апартамент
(В процес на строителство)
гр. Созопол
Бургаска област, България
Площ: 145.59 м² Спални: 1 Етаж: 4 Етажност на сградата: 4
182 000  145 000
355 961 лв.  283 595 лв.
Двустаен апартамент с гледка море, в м-т Мисаря, до новата болница Подробно
-22% Намалена
цена
Тристаен апартамент
(В процес на строителство)
гр. Созопол
Бургаска област, България
Площ: 113.88 м² Спални: 2 Етаж: 2 Етажност на сградата: 4
130 400  102 000
255 040 лв.  199 495 лв.
Тристаен апартамент с красива гледка към морето в Созопол Подробно
-8% Намалена

Тристаен апартамент
гр. Видин / кв. Крум Бъчваров
Видинска област, България
Площ: 110.82 м² Спални: 2 Етаж: 4 Етажност на сградата: 5
125 000  115 000
244 479 лв.  224 920 лв.
Тристаен апартамент до хипермаркет и Ритейл парк Подробно
-19% Намалена
цена
акт 16
Къща
близо до гр. Севлиево
Габровска област, България
Площ на сградата: 200 м²Площ на парцела: 960 м² Спални: 3 Етажност на сградата: 2
260 000  212 500
508 516 лв.  415 614 лв.
Семейна къща с поддържана градина в Предбалкана, между Ловеч, Троян и Севлиево Подробно
акт 14
Тристаен апартамент
(В процес на строителство)
гр. София / кв. в.з.Малинова долина
Софийска област, България
Площ: 115.24 м² Спални: 2 Етаж: 2 Етажност на сградата: 4
 311 148
 608 553 лв.
Тристаен апартамент в бутикова нова сграда във в.з. "Малинова долина" Подробно
-8% Намалена
цена

акт 16
Четиристаен апартамент
гр. София / кв. Стрелбище
Софийска област, България
Площ: 201 м² Спални: 3 Етаж: 5 Етажност на сградата: 6
850 000  790 000
1 662 456 лв.  1 545 106 лв.
Многостайно жилище с обзавеждане в жк.Стрелбище Подробно
-41% Намалена
цена
Земеделска земя
близо до гр. Габрово
Габровска област, България
Площ: 2000 м²
 8 900
 17 407 лв.
Земеделска земя до регулация само на 6 км от Габрово Подробно
акт 16
Къща
близо до гр. Велико Търново
Великотърновска област, България
Площ на сградата: 100 м²Площ на парцела: 900 м² Спални: 2 Етажност на сградата: 2
 51 130
 100 002 лв.
Чудесен селски имот с голям двор, само на 22 км от град  Велико Търново Подробно
-10% Намалена
цена
Парцел в регулация
гр. София / кв. м-т Детски град
Софийска област, България
Площ: 1681 м²
649 000  590 000
1 269 334 лв.  1 153 940 лв.
Равен парцел с регулация в местност Детски град в София Подробно
-15% Намалена

Тристаен апартамент
гр. Варна / кв. Зимно кино Тракия
Варненска област, България
Площ: 70 м² Спални: 2 Етаж: 2 Етажност на сградата: 6
700 /МЕСЕЦ Наем 600 /месец
1 369 лв./МЕСЕЦ Наем 1 173 лв./месец
Обзаведен тристаен апартамент в кв. "Зимно кино Тракия"  Подробно
-33% Намалена
цена
акт 16
Къща
близо до гр. Елена
Великотърновска област, България
Площ на сградата: 120 м²Площ на парцела: 1240 м² Спални: 3 Етажност на сградата: 2
 74 000
 144 731 лв.
Двуетажна тухлена къща с панорамна гледка в Еленския Балкан  Подробно
-40% Намалена
цена
Земеделска земя
гр. Разлог
Благоевградска област, България
Площ: 4782 м²
478 200  286 920
935 278 лв.  561 167 лв.
Земеделска земя в близост до Пирин Голф Подробно
-3% Намалена
цена
акт 16
Къща
близо до гр. Габрово
Габровска област, България
Площ на сградата: 82 м²Площ на парцела: 2201 м² Спални: 3 Етажност на сградата: 2
36 500  35 500
71 388 лв.  69 432 лв.
Автентична българска къща с голям парцел, спокойствие и прекрасна природа — само на минути от Габрово Подробно
-6% Намалена
цена
акт 16
Къща
близо до гр. Троян
Ловешка област, България
Площ на сградата: 151 м²Площ на парцела: 2500 м² Спални: 2 Етажност на сградата: 2
84 500  79 500
165 268 лв.  155 488 лв.
Автентичен имот с просторен двор близо до язовир "Сопот"   Подробно
-34% Намалена
цена
акт 16
Къща
с. Гложене
Ловешка област, България
Площ на сградата: 190 м²Площ на парцела: 535 м² Спални: 3 Етажност на сградата: 2
50 000  33 000
97 792 лв.  64 542 лв.
Две къщи в един двор в тихото и спокойно село Гложене  Подробно
-5% Намалена
цена
Ексклузивна 
агенция

акт 16
Офис
гр. София / кв. Младост 4
Софийска област, България
Площ: 197.79 м² Етаж: 2 Етажност на сградата: 9
300 000  285 000
586 749 лв.  557 412 лв.
Просторен офис в кв. "Младост 4", до Business Park Sofia Подробно