Оферти за Апартаменти (различни типове), едностайни апартаменти, двустайни апартаменти, тристайни апартаменти, многостайни апартаменти, мезонети, четиристайни апартаменти, България

4675 намерени оферти / Страницa 92 от 195

акт 16
Тристаен апартамент
гр. Пловдив / кв. Кършияка
Пловдивска област, България
Площ: 205 м² Спални: 2 Етаж: 2 Етажност на сградата: 4
 385 000
 752 995 лв.
Тристаен апартамент с гараж, паркомясто и допълнителни помещения до Новотел Пловдив Подробно
ПЪРВА
ЛИНИЯ
под наем
дългосрочно

акт 16
Тристаен апартамент
гр. Варна / кв. Аспарухово
Варненска област, България
Площ: 91 м² Спални: 2 Етаж: 2 Етажност на сградата: 6
Наем 800 /месец (без ДДС)
Наем 1 565 лв./месец (без ДДС)
Тристаен апартамент с гледка море в престижен комплекс в кв. "Аспарухово" Подробно
ПЪРВА
ЛИНИЯ
под наем
дългосрочно

акт 16
Двустаен апартамент
гр. Варна / кв. Аспарухово
Варненска област, България
Площ: 64 м² Спални: 1 Етаж: 4 Етажност на сградата: 6
Наем 600 /месец
Наем 1 173 лв./месец
Двустаен апартамент с гледка море в престижен комплекс в кв. "Аспарухово" Подробно
Двустаен апартамент
гр. Ахтопол
Бургаска област, България
Площ: 63 м² Спални: 1 Етаж: 1 Етажност на сградата: 4
 130 000
 254 258 лв.
Двустаен апартамент с прилежащ двор и самостоятелен вход в бутикова сграда Подробно
Само за
частни лица!
акт 16
Тристаен апартамент
гр. Видин / кв. Крум Бъчваров
Видинска област, България
Площ: 122.96 м² Спални: 2 Етаж: 2 Етажност на сградата: 5
 150 000
 293 375 лв.
Просторен тристаен апартамент до хипермаркет и Ритейл парк Подробно
Двустаен апартамент
(В процес на строителство)
гр. Созопол
Бургаска област, България
Площ: 70.01 м² Спални: 1 Етаж: 2 Етажност на сградата: 4
 94 500
 184 826 лв.
Двустаен апартамент в нова, модерна сграда в Созопол Подробно
-11% Намалена

Двустаен апартамент
гр. Варна / кв. Център
Варненска област, България
Площ: 55 м² Спални: 1 Етаж: 3 Етажност на сградата: 6
670 /МЕСЕЦ Наем 600 /месец (без ДДС)
1 310 лв./МЕСЕЦ Наем 1 173 лв./месец (без ДДС)
Комфортен двустаен апартамент в идеалния център на Варна Подробно
-8% Намалена

Тристаен апартамент
гр. Видин / кв. Крум Бъчваров
Видинска област, България
Площ: 110.82 м² Спални: 2 Етаж: 4 Етажност на сградата: 5
125 000  115 000
244 479 лв.  224 920 лв.
Тристаен апартамент до хипермаркет и Ритейл парк Подробно
ПЪРВА
ЛИНИЯ
акт 16
Двустаен апартамент
гр. Варна / кв. Аспарухово
Варненска област, България
Площ: 74.47 м² Спални: 1 Етаж: партер Етажност на сградата: 6
 129 000
 252 302 лв.
Двустаен апартамент в затворен комплекс с басейн в кв. "Аспарухово" Подробно
ПЪРВА
ЛИНИЯ
акт 16
Двустаен апартамент
гр. Варна / кв. Аспарухово
Варненска област, България
Площ: 72.20 м² Спални: 1 Етажност на сградата: 6
 129 000
 252 302 лв.
Двустаен апартамент в престижен затворен комплекс в кв. "Аспарухово" Подробно
Двустаен апартамент
гр. Пловдив / кв. Каменица 1
Пловдивска област, България
Площ: 66.72 м² Спални: 1 Етаж: 4 Етажност на сградата: 4
 153 456
 300 134 лв.
Двустаен апартамент в бутикова сграда в сърцето на Пловдив Подробно
акт 14
Тристаен апартамент
(В процес на строителство)
гр. София / кв. в.з.Малинова долина
Софийска област, България
Площ: 115.24 м² Спални: 2 Етаж: 2 Етажност на сградата: 4
 311 148
 608 553 лв.
Тристаен апартамент в бутикова нова сграда във в.з. "Малинова долина" Подробно
акт 14
Четиристаен апартамент
(В процес на строителство)
гр. София / кв. в.з.Малинова долина
Софийска област, България
Площ: 148.74 м² Спални: 3 Етаж: 3 Етажност на сградата: 4
 447 720
 875 664 лв.
Изключителен четиристаен апартамент в нова сграда във в.з. "Малинова долина"  Подробно
Само за
частни лица!

акт 16
Тристаен апартамент
гр. София / кв. Редута
Софийска област, България
Площ: 85 м² Спални: 2 Етаж: 5 Етажност на сградата: 6
 380 000