Оферти за Апартаменти (различни типове), едностайни апартаменти, двустайни апартаменти, тристайни апартаменти, многостайни апартаменти, мезонети, четиристайни апартаменти, България

4672 намерени оферти / Страницa 15 от 195

-6% Намалена
цена
акт 14
Двустаен апартамент
(В процес на строителство)
гр. Черноморец
Бургаска област, България
Площ: 87.95 м² Спални: 1 Етаж: 4 Етажност на сградата: 4
117 000  110 000
228 832 лв.  215 141 лв.
Двустаен апартамент в нова сграда на 700 метра от плажа в Черноморец Подробно
ПЪРВА
ЛИНИЯ

Едностаен апартамент
(В процес на строителство)
гр. Царево
Бургаска област, България
Площ: 36.45 м² Етаж: 2 Етажност на сградата: 5
 66 705
 130 464 лв.
Едностаен апартамент в модерна сграда на първа линия море в Царево Подробно
ПЪРВА
ЛИНИЯ

Тристаен апартамент
(В процес на строителство)
гр. Царево
Бургаска област, България
Площ: 89.59 м² Спални: 2 Етаж: 2 Етажност на сградата: 5
 163 950
 320 658 лв.
Тристаен апартамент в бутикова сграда с отлична локация в Царево Подробно
ПЪРВА
ЛИНИЯ

Тристаен апартамент
(В процес на строителство)
гр. Царево
Бургаска област, България
Площ: 89.78 м² Спални: 2 Етаж: 5 Етажност на сградата: 5
 214 129
 418 800 лв.
Панорамен тристаен пентхаус в бутикова сграда на първа линия в Царево Подробно
акт 16
Двустаен апартамент
гр. София / кв. Оборище
Софийска област, България
Площ: 84.18 м² Спални: 1 Етаж: 9 Етажност на сградата: 14
 365 000 (без ДДС)
 713 878 лв. (без ДДС)
Двустаен апартамент за продажба в кв. Оборище, до парк "Заимов" Подробно
акт 16
Четиристаен апартамент
гр. София / кв. Оборище
Софийска област, България
Площ: 186.94 м² Спални: 3 Етаж: 4 Етажност на сградата: 14
 600 000 (без ДДС)
 1 173 498 лв. (без ДДС)
Четиристаен апартамент за продажба в кв. "Оборище", до парк "Заимов" Подробно
Четиристаен апартамент
(В процес на строителство)
гр. София / кв. Бояна
Софийска област, България
Площ: 237.46 м² Спални: 3 Етаж: 4 Етажност на сградата: 4
 719 504 (без ДДС)
 1 407 228 лв. (без ДДС)
Четиристаен апартамент в бутикова сграда в полите на Витоша планина - кв.Бояна Подробно
акт 16
Двустаен апартамент
гр. Царево
Бургаска област, България
Площ: 73.83 м² Спални: 1 Етаж: 4 Етажност на сградата: 5
 97 495 (без ДДС)
 190 684 лв. (без ДДС)
Двустаен апартамент в нова жилищна сграда до плажа в Царево   Подробно
Само за
частни лица!
акт 16
Двустаен апартамент
гр. Видин / кв. Център
Видинска област, България
Площ: 74 м² Спални: 1 Етаж: 5 Етажност на сградата: 5
 79 000
 154 511 лв.
Двустаен тухлен апартамент до музей и училище Подробно
акт 16
Двустаен апартамент
гр. Царево
Бургаска област, България
Площ: 66.07 м² Спални: 1 Етаж: 4 Етажност на сградата: 5
 87 239 (без ДДС)
 170 625 лв. (без ДДС)
Двустаен имот в нова жилищна сграда до плажа в Царево   Подробно
-6% Намалена
цена
акт 16
Тристаен апартамент
гр. Царево
Бургаска област, България
Площ: 102.47 м² Спални: 2 Етаж: 3 Етажност на сградата: 5
133 263  126 088 (без ДДС)
260 640 лв.  246 607 лв. (без ДДС)
Тристаен апартамент в нова жилищна сграда до плажа в Царево     Подробно
акт 16
Едностаен апартамент
гр. Царево
Бургаска област, България
Площ: 39.26 м² Етаж: 2 Етажност на сградата: 5
 49 088 (без ДДС)
 96 008 лв. (без ДДС)
Студио в нова жилищна сграда до плажа в Царево  Подробно
акт 16
Двустаен апартамент
гр. София / кв. Младост 1
Софийска област, България
Площ: 58 м² Спални: 1 Етаж: 1 Етажност на сградата: 16
 162 000
 316 844 лв.
Двустаен апартамент за продажба до метростанция „Младост 1“ Подробно
-3% Намалена
цена
Ski-In
Ski-Out
Двустаен апартамент
гр. Банско
Благоевградска област, България
Площ: 51 м² Спални: 1 Етаж: 6 Етажност на сградата: 6
67 000  65 000
131 041 лв.  127 129 лв.
Двустаен апартамент с панорамна гледка, разположен в тих район на Банско Подробно
под наем
дългосрочно
акт 16
Двустаен апартамент
гр. Пловдив / кв. Христо Смирненски
Пловдивска област, България
Площ: 67 м² Спални: 1 Етаж: 2 Етажност на сградата: 5
Наем 500 /месец
Наем 978 лв./месец
Нов двустаен апартамент с паркомясто в кв. "Христо Смирненски" Подробно

Тристаен апартамент
гр. София / кв. Дианабад
Софийска област, България
Площ: 128 м² Спални: 2 Етаж: 3 Етажност на сградата: 16
Наем 1 550 /месец
Наем 3 032 лв./месец
Модерен тристаен апартамент с гараж под наем в сграда "Хармония" Подробно
акт 16
Двустаен апартамент
гр. Пловдив / кв. Христо Смирненски
Пловдивска област, България
Площ: 67 м² Спални: 1 Етаж: 2 Етажност на сградата: 5
 139 000
 271 860 лв.
Двустаен апартамент с паркомясто в нова сграда в кв. "Христо Смирненски" Подробно
акт 16
Тристаен апартамент
гр. Несебър
Бургаска област, България
Площ: 90 м² Спални: 2 Етаж: 4 Етажност на сградата: 6
 189 000
 369 652 лв.
Тристаен апартамент с гледка море на 50 метра от плажа в Несебър Подробно
под наем
дългосрочно
акт 16
Едностаен апартамент
гр. Банско
Благоевградска област, България
Площ: 56.20 м² Етаж: 6 Етажност на сградата: 6
Наем 350 /месец
Наем 685 лв./месец
Светъл и уютен едностаен апартамент под наем в Банско Подробно
акт 16
Двустаен апартамент
гр. Ахелой
Бургаска област, България
Площ: 72 м² Спални: 1 Етаж: 2 Етажност на сградата: 5
 90 000
 176 025 лв.
Двустаен апартамент в комплекс с басейн в Ахелой Подробно