Етажност на сградата
5
Етаж
5
Асансьор
да
Стаи
3
Спални
2
Бани
1
Балкони (тераси) бр.:
1

Обща площ
100.72 м²
Застроена площ
90.72 м²
Общи части
10 м²
Състояние
В процес на строителство
Планирано завършване
Декември 2028

Цена
145 000 €
283 595 лв.
283 595 лв.
1 440 €/м²
2 816 лв./м²
2 816 лв./м²
Последна актуализация
12.05.2026 г.
Разстояния от имота до други важни обекти
- Център на града: 9.1 км
- Varna (VAR): 15.9 км
- Магазин за хранителни стоки в близост
Спокойствие, удобство и модерна среда – всичко в едно.
Представяме тристаен апартамент в най-новия жилищен проект, в един от най-бързо развиващите се и предпочитани квартали на Варна - кв. "Виница". Перфектна локация само на минути от центъра на квартала, в непосредствена близост до спирки, детски площадки, спортни игрища и всички удобства за модерния градски човек.
БЕЗ КОМИСИОНА!
Строителството стартира декември 2025 г., а Акт 16 е предвиден до декември 2028 г.
Комплексът предлага студиа, двустайни, тристайни и многостайни апартаменти с функционални и светли разпределения. Разполага с достатъчно подземни и надземни паркоместа, които гарантират удобство и сигурност.